Kontaktujte nás: +420 774 889 143 | info.zdravysvet@gmail.com
0,00 Kč

ZDRAVÝ SVĚT

Čím více dřete, tím těžší je se vzdát! V. T. Lombardi

BALANČNÍ PODUŠKY

Balanční podušky Dynair Ballkissen jsou určeny pro sport, terapii, rehabilitaci a silový sport. Podušky Dynair Ballkissen se vyrábí ve dvou velikostech o průměru 33cm a 36cm, výšce cca 7cm se sametově hladkým povrchem na obou stranách.

Maximální zatížení podušek je 200kg.BOSU

Bosu Balance Trainer je originální výrobek od amerického výrobce s jedinečnými vlastnostmi a parametry. Bosu je podobné polovičnímu gymnastickému míči se stabilní pevnou základnou. Balanční podložku je možné používat oběma stranami nahoru pro různé druhy balančních, rehabilitačních, relaxačních a posilovacích cvičení. Cvičení na Bosu může být kombinováno s dalším cvičebním nářadím - např. činkami, míčkem Sofballem nebo posilovací pružnou gumou TheraBand.

Se cvičební pomůckou Bosu lze důkladně procvičit většinu svalových skupin podílejících se na udržování vzpřímeného držení těla. Navíc je určena pro všechny věkové kategorie od začátečníků až po vysoce trénované sportovce.

Bosu je na výběr ve dvojím provedení pod označením Bosu PROFI a Bosu HOME. Rozměry a funkční vlastnosti obou verzí Bosu jsou stejné až na níže uvedené rozdíly

rozměry: průměr 63cm, výška 22cm (vyfouklý cca 15cm), hmotnost 7,3kg

Nosnost originálního Bosu není omezena váhovým limitem.


 

 BALANČNÍ VAJÍČKO

V některých civilizačních kulturách je i v dnešní době rozvinutá schopnost nošení břemene na hlavě, a to je základní myšlenka balančního vajíčka. Efektivně procvičuje pohybovou koordinaci a správné držení těla. Balanční vajíčko se skládá z šesti jednotlivých dílů. Základnu tvoří kroužek z měkké gumy, který je přizpůsobený dětské hlavičce.Aktuální ceník balančních pomůcek naleznete zde